Rooster

een overzicht van alle sporten
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
09:00
Power
Danszaal
09:00
10:00
Isabel
Total body workout
Danszaal
09:00
10:00
Isabel
Power
Danszaal
09:00
10:00
Isabel
Bootcamp
Buiten
09:00
10:00
Adam
Power
Danszaal
09:00
10:00
Isabel
Power
Danszaal
09:00
09:45
Tamara

Judo
Budozaal
09:00
10:00
3 t/m 6 jaar - Adam

Fitness
Fitnesszaal
09:00
12:00
Begeleiding - Daan

Judo
Budozaal
10:00
11:00
7 t/m 9 jaar - Adam

Judo
Budozaal
11:00
12:00
10 t/m 12 jaar - Adam
09:15
09:30
09:45
10:00
BBB
Danszaal
10:00
10:45
Isabel
Pilates
Danszaal
10:00
11:00
Isabel
Fitness
Fitnesszaal
10:00
17:00
Begeleiding - Isabel

Judo
Budozaal
15:00
16:00
6 t/m 9 jaar - Johan

Judo
Budozaal
16:00
17:00
10 jaar en ouder - Johan
Hatah Yoga
Danszaal
10:00
11:00
Linda

Fitness
Fitnesszaal
10:00
15:00
Begeleiding - Adam
Pilates
Danszaal
10:00
11:00
Isabel
Bootcamp
Buiten
10:00
11:00
Adam
10:15
10:30
10:45
11:00
Fitness
Fitnesszaal
11:00
12:00
Begeleiding - Isabel
Fitness
Fitnesszaal
11:00
12:00
Begeleiding - Isabel
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
Judo
Budozaal
12:15
13:00
Judo met aandacht - Adam
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
Kids Bootcamp
Buiten
15:00
16:00
6 t/m 10 jaar - Adam
15:15
15:30
15:45
16:00
Judo
Budozaal
16:00
17:00
6 t/m 10 jaar - Johan
Jazzyl
Danszaal
16:00
16:45
Kleuterdans 4 t/m 5 jaar - Silvie

Kids Bootcamp
Buiten
16:00
17:00
11 t/m 16 jaar - Adam

Jazzyl
Danszaal
16:45
18:00
Jong talenten groep - Silvie

Fitness
Fitnesszaal
17:00
18:00
Begeleiding - Adam
Fitness
Fitnesszaal
16:00
21:00
Begeleiding - Daan / Adam

Fitness
Fitnesszaal
19:00
20:00
Jeugd fitness - Daan / Adam
16:15
16:30
Jazzyl
Danszaal
16:30
17:30
6 t/m 7 jaar - Silvie
16:45
17:00
17:15
17:30
Jazzyl
Danszaal
17:30
18:30
8 t/m 10 jaar - Silvie

Fitness
Fitnesszaal
18:00
19:00
Begeleiding - Adam

Jazzyl
Danszaal
18:30
19:30
11 t/m 12 jaar - Silvie

Functional Fitness
Fitnesszaal
19:00
20:00
Adam

Karate
Budozaal
19:00
21:00
Wally

Jazzyl
Danszaal
19:30
20:30
16 jaar en ouder - Silvie

Fitness
Fitnesszaal
20:00
22:00
Begeleiding - Adam
17:45
18:00
Fitness
Fitnesszaal
18:00
19:00
Begeleiding - Adam
Fitness
Fitnesszaal
18:00
19:00
Begeleiding - Adam
Fitness
Fitnesszaal
18:00
19:00
Jeugd fitness met aandacht - Adam / Jantien
18:15
18:30
18:45
19:00
Bootcamp
Buiten
19:00
20:00
Adam

Jiu-Jitsu
Budozaal
19:00
20:00
Johan

Total body workout
Danszaal
19:30
20:30
Tamara

Boksen
Budozaal
20:00
21:00
Adam

Power
Danszaal
20:30
21:30
Tamara
Functional Fitness
Fitnesszaal
19:00
20:00
Adam

Jiu-Jitsu
Budozaal
19:00
20:00
Johan

Power
Danszaal
19:00
20:00
Tamara
Aero-fitness
19:00
20:00

Jazzyl
Danszaal
19:00
20:00
Dans 13 jaar en ouder - Silvie

Boksen
Budozaal
19:30
20:30
Adam

Jazzyl
Danszaal
20:00
21:00
Dames 25 jaar en ouder

Pilates
Danszaal
20:30
21:30
Isabel
19:15
19:30
19:45
20:00
Shake-It
Danszaal
20:00
20:45
Tamara
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
09:00
Bootcamp
Buiten
09:00
10:00
Adam
09:15
09:30
09:45
10:00
Bootcamp
Buiten
10:00
11:00
Adam
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
Bootcamp
Buiten
19:00
20:00
Adam
19:15
19:30
19:45

Dinsdag

Donderdag

Zondag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
15:00
Kids Bootcamp
Buiten
15:00
16:00
6 t/m 10 jaar - Adam
15:15
15:30
15:45
16:00
Kids Bootcamp
Buiten
16:00
17:00
11 t/m 16 jaar - Adam
16:15
16:30
16:45

Donderdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
19:30
Boksen
Budozaal
19:30
20:30
Adam
19:45
20:00
Boksen
Budozaal
20:00
21:00
Adam
20:15
20:30
20:45

Dinsdag

Donderdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
19:00
Jiu-Jitsu
Budozaal
19:00
20:00
Johan
Jiu-Jitsu
Budozaal
19:00
20:00
Johan
19:15
19:30
19:45

Dinsdag

Woensdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
19:00
Aero-fitness
19:00
20:00
19:15
19:30
19:45

Donderdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
10:00
BBB
Danszaal
10:00
10:45
Isabel
10:15
10:30

Maandag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
10:00
Pilates
Danszaal
10:00
11:00
Isabel
Pilates
Danszaal
10:00
11:00
Isabel
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
Pilates
Danszaal
20:30
21:30
Isabel
20:45
21:00
21:15

Dinsdag

Donderdag

Vrijdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
09:00
Fitness
Fitnesszaal
09:00
12:00
Begeleiding - Daan
09:15
09:30
09:45
10:00
Fitness
Fitnesszaal
10:00
17:00
Begeleiding - Isabel
Fitness
Fitnesszaal
10:00
15:00
Begeleiding - Adam
10:15
10:30
10:45
11:00
Fitness
Fitnesszaal
11:00
12:00
Begeleiding - Isabel
Fitness
Fitnesszaal
11:00
12:00
Begeleiding - Isabel
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
Fitness
Fitnesszaal
16:00
21:00
Begeleiding - Daan / Adam

Fitness
Fitnesszaal
19:00
20:00
Jeugd fitness - Daan / Adam
16:15
16:30
16:45
17:00
Fitness
Fitnesszaal
17:00
18:00
Begeleiding - Adam
17:15
17:30
17:45
18:00
Fitness
Fitnesszaal
18:00
19:00
Begeleiding - Adam
Fitness
Fitnesszaal
18:00
19:00
Begeleiding - Adam
Fitness
Fitnesszaal
18:00
19:00
Begeleiding - Adam
Fitness
Fitnesszaal
18:00
19:00
Jeugd fitness met aandacht - Adam / Jantien
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
Fitness
Fitnesszaal
20:00
22:00
Begeleiding - Adam
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
10:00
Hatah Yoga
Danszaal
10:00
11:00
Linda
10:15
10:30
10:45

Donderdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
20:00
Shake-It
Danszaal
20:00
20:45
Tamara
20:15
20:30

Woensdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
19:00
Karate
Budozaal
19:00
21:00
Wally
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45

Maandag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
09:00
Total body workout
Danszaal
09:00
10:00
Isabel
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
Total body workout
Danszaal
19:30
20:30
Tamara
19:45
20:00
20:15

Dinsdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
19:00
Functional Fitness
Fitnesszaal
19:00
20:00
Adam
Functional Fitness
Fitnesszaal
19:00
20:00
Adam
19:15
19:30
19:45

Maandag

Woensdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
09:00
Judo
Budozaal
09:00
10:00
3 t/m 6 jaar - Adam
09:15
09:30
09:45
10:00
Judo
Budozaal
10:00
11:00
7 t/m 9 jaar - Adam
10:15
10:30
10:45
11:00
Judo
Budozaal
11:00
12:00
10 t/m 12 jaar - Adam
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
Judo
Budozaal
12:15
13:00
Judo met aandacht - Adam
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
Judo
Budozaal
15:00
16:00
6 t/m 9 jaar - Johan
15:15
15:30
15:45
16:00
Judo
Budozaal
16:00
17:00
6 t/m 10 jaar - Johan
Judo
Budozaal
16:00
17:00
10 jaar en ouder - Johan
16:15
16:30
16:45

Dinsdag

Woensdag

Zaterdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
09:00
Power
Danszaal
09:00
10:00
Isabel
Power
Danszaal
09:00
10:00
Isabel
Power
Danszaal
09:00
10:00
Isabel
Power
Danszaal
09:00
09:45
Tamara
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
Power
Danszaal
19:00
20:00
Tamara
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
Power
Danszaal
20:30
21:30
Tamara
20:45
21:00
21:15

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Vrijdag

Zaterdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
16:00
Jazzyl
Danszaal
16:00
16:45
Kleuterdans 4 t/m 5 jaar - Silvie
16:15
16:30
Jazzyl
Danszaal
16:30
17:30
6 t/m 7 jaar - Silvie
16:45
Jazzyl
Danszaal
16:45
18:00
Jong talenten groep - Silvie
17:00
17:15
17:30
Jazzyl
Danszaal
17:30
18:30
8 t/m 10 jaar - Silvie
17:45
18:00
18:15
18:30
Jazzyl
Danszaal
18:30
19:30
11 t/m 12 jaar - Silvie
18:45
19:00
Jazzyl
Danszaal
19:00
20:00
Dans 13 jaar en ouder - Silvie
19:15
19:30
Jazzyl
Danszaal
19:30
20:30
16 jaar en ouder - Silvie
19:45
20:00
Jazzyl
Danszaal
20:00
21:00
Dames 25 jaar en ouder
20:15
20:30
20:45

Maandag

Donderdag

No sport available!

Telefoon

0313 - 472084

Adres

Looiersweg 4
6982 AN Doesburg

Openingstijden

Maandag9:00-22:00 u
Dinsdag7:30-22:00 u
Woensdag9:00-22:00 u
Donderdag 9:00-22:00 u
Vrijdag9:00-21:00 u
Zaterdag9:00-12:00 u
Zondag9:00-12:00 u

Stuur een e-mail

KVK: 65764099 / Algemene voorwaardenDisclaimer / Copyright© 2016 -

Pin It on Pinterest